Jeśli już złożyłeś zapytanie  poprzez formularz na naszej stronie, możesz  telefonicznie się z nami skontaktować, spróbujemy odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zanim to uczynisz  postaramy się odpowiedzieć na większość pytań,  które nurtują   chętnych do rozpoczęcia pracy.

·          Jakie są wymagania, które musi spełnić  chętny podjąć współpracę?​

1.     Musisz mieć ukończone 21 lat.

2.     Posiadać prawo jazdy kat. b od co najmniej 2 lata

3.     Posiadać Zaświadczenie o Niekaralności ( W Warszawie, "od ręki" można je uzyskać w Sądzie Karnym przy ul. Czerniakowskiej 100 - opłata  30 zł)

4.  Posiadać Zaświadczenie o Wykroczeniach w Ruchu Drogowym ( •    Wpłać 17 złotych na rzecz Urzędu Dzielnicy, gdzie leży Twój Komisariat Policji, a następnie udaj się z potwierdzeniem przelewu  na ten komisariat i złóż wniosek o wydanie zaświadczenia.  Mają na to 7 dni- jak uprosisz  - będzie szybciej)

    Jak będziesz posiadał już te dokumenty, prześlij je do nas mailem na adres: biuro@kierowcaUBER.com. Mogą to być skany tych dokumentów, bądź czytelne fotografie.  Dołącz  skany ( fotografie ) prawa jazdy i dowodu osobistego, nie zapomnij o swojej ładnej fotografii – będzie ona widoczna dla pasażerów zamawiających  przejazd.

Łącznie masz do przesłania 5  załączników.

    Po otrzymaniu    powyższych dokumentów założymy Ci konto W UBER partner i w ciągu  24 godzin potwierdzimy zaakceptowanie Twojej kandydatury.  Możesz powyższe czynności  zrobić samodzielnie na  stronie:  partners.uber.com

     Ostatni krok to   spotkanie  informacyjno-szkoleniowe, o terminach którego poinformujemy Cię  osobnym mailem, zaraz po założeniu założeniu konta.

  Potem już  tylko odbiór kluczyków od samochodu i rozpoczęcie fajnej pracy i zarabiania...:)  

Co należy wykonac aby  rozpocząć pracę?